WAŻNE!

Ważne


Szanowni Państwo – poniższe wskazówki zostały przygotowane przez Agencję Euro-kontakt sp. z o.o. z myślą o osobach, które za pośrednictwem naszej Agencji Pracy podejmują pracę poza granicami kraju u pracodawców zagranicznych. Koniecznie zapoznajcie się z poniższymi informacjami i wskazówkami, które zebraliśmy na podstawie doświadczeń osób podejmujących pracę zagranicą u pracodawców zagranicznych.

Zebrane na stronie informacje nie wyczerpują zagadnienia. Szczegółowe informacje nt specyfiki pracy zagranicą, przede wszystkim w zakresie ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, zainteresowani mogą znaleźć m.in. w poradnikach zamieszczonych w internecie przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych na stronie: http://www.zus.pl jak i bezpośrednio u pracowników Agencji Euro-kontakt sp.z o.o.

Do obsługi Państwa rozliczeń podatkowych (z tytułu dochodów za poprzedni rok) rekomendujemy sprawdzone biuro rachunkowe Corg Iuris. Zapytania prosimy składać pod adresem mailowym: rozliczenia@corgiuris.pl
Głównym zadaniem naszej firmy są usługi doradcze i pośrednictwa pracy skierowane do osób poszukujących zatrudnienia oraz do pracodawców którzy są zainteresowani pozyskaniem pracowników o odpowiednich kwalifikacjach.

KONTAKT
Euro-kontakt Sp. z o.o.
ul. Krzywa 10, 40–061 Katowice

Główne biuro:
ul. Powstańców Śląskich 5
53 – 332 Wrocław
Pon.-piąt. 8:00-17:00
Tel. 71 338 42 63
Fax: 71 716 08 24
@: praca@euro-kontakt.eu
@: twojapraca@euro-kontakt.eu

ZOSTAW KONTAKT

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)