Stolarz 86 odsłon

craft-1741196_960_720

Dla naszego klienta na terenie Wielkiej Brytanii poszukujemy osób na stanowisko:

Stolarz

Obowiązki:

  • Wykonywaniu drewnianych mebli do kuchni, łazienki i sypialni
  • Wykonywanie drewnianych drzwi, okien i schodów
  • Wykonywanie lad barowych i biurek do recepcji w hotelach i restauracjach

Oczekiwania:

  • Doświadczenie
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego – mile widziana

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie
  • Atrakcyjne zarobki
  • Możliwość nadgodzin

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres e-mail: rekrutacja.ogloszenia@euro-kontakt.eu lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 530 398 446.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

SZUKAJ PRACY

Głównym zadaniem naszej firmy są usługi doradcze i pośrednictwa pracy skierowane do osób poszukujących zatrudnienia oraz do pracodawców którzy są zainteresowani pozyskaniem pracowników o odpowiednich kwalifikacjach.

KONTAKT
Euro-kontakt Sp. z o.o.
ul. Krzywa 10, 40–061 Katowice

Główne biuro:
ul. Powstańców Śląskich 5
53 – 332 Wrocław
Pon.-piąt. 8:00-17:00
Tel. 71 338 42 63
Fax: 71 716 08 24
@: praca@euro-kontakt.eu
@: twojapraca@euro-kontakt.eu

ZOSTAW KONTAKT

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)