Agencja pracy

Pośrednictwo pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej

Zajmujemy się pozyskiwaniem ofert pracy od pracodawców i poszukiwaniem pracowników na stanowiska pracy. Wpis do rejestru agencji zatrudnienia nr 12458

Pośrednictwo pracy za granicą u pracodawców zagranicznych

Udzielamy pomocy poszukującym pracy w uzyskaniu odpowiedniego zatrudnienia za granicą, a pracodawcom w znalezieniu pracowników o odpowiednich kwalifikacjach, pozyskujemy oferty zatrudnienia od pracodawców zagranicznych i rekrutujemy personel pracowniczy.


Poradnictwo zawodowe

Udzielamy informacji zawodowych, pomagamy w wyborze odpowiedniego zawodu i miejsca zatrudnienia. Zapewniamy fachową pomoc doświadczonego Doradcy Zawodowego, który ułatwi wybór drogi rozwoju, zmianę profilu zatrudnienia i pokieruje ścieżką kariery.


Praca tymczasowa

Na zlecenie pracodawców możemy poszukiwać kandydatów do pracy na czas określony. Praca ta może mieć charakter sezonowy jak i być zastępstwem.


Pośrednictwo pracy

Z naszych usług korzystają osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa zagraniczne, z takich krajów jak Niemcy, Austria, Włochy, Hiszpania, Holandia i Anglia, którym oferujemy kompleksowe rozwiązania kadrowe w różnych obszarach rynku pracy, a przede wszystkim w sektorze usług rolniczych, ogrodnictwie, sadownictwie i leśnictwie.

Osoby zainteresowane zatrudnieniem w tych sektorach, zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy.


Głównym zadaniem naszej firmy są usługi doradcze i pośrednictwa pracy skierowane do osób poszukujących zatrudnienia oraz do pracodawców którzy są zainteresowani pozyskaniem pracowników o odpowiednich kwalifikacjach.

KONTAKT
Euro-kontakt Sp. z o.o.
ul. Krzywa 10, 40–061 Katowice

Główne biuro:
ul. Powstańców Śląskich 5
53 – 332 Wrocław
Pon.-piąt. 8:00-17:00
Tel. 71 338 42 63
Fax: 71 716 08 24
@: praca@euro-kontakt.eu
@: twojapraca@euro-kontakt.eu

ZOSTAW KONTAKT

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)