• *
  • *
  • *

Co oferuje Wam Euro-kontakt?

Jesteśmy agencją pracy i doradztwa personalnego z siedzibą w Katowicach. Działalność gospodarczą prowadzimy także we Wrocławiu, Grudziądzu, Katowicach, Toruniu, Rzeszowie, Bydgoszczy, Lublinie, Białymstoku i Zamościu. Wybierając nas otrzymujesz:


STAŁY KONTAKT Z OPIEKUNEM

Osoby, którzy wyjeżdżają zagranicę za pośrednictwem naszej Agencji, otrzymują wsparcie opiekuna, który ma za zadanie czuwać nad prawidłowością procesu podejmowanego zatrudnienia. Podczas pobytu na kontrakcie zagranicznym do opiekuna można się również zgłaszać z wszelkimi pytaniami, bieżącymi obiekcjami czy w sprawach formalnych.

ORGANIZACJA WYJAZDU

Osoby współpracujące z Agencją zabezpieczamy w kwestiach formalnych dotyczących wyjazdu i podjęcia pracy zarobkowej. W odpowiedzi na oczekiwania i potrzeby współpracujemy z firmami, które zastąpią Państwa w kontaktach z urzędami polskimi i nauczą podstawowego słownictwa kraju, w którym podejmujecie Państwo zatrudnienie.

ZAKWATEROWANIE

Oferujemy pomoc w zakwaterowaniu zagranicą, pośrednicząc dla Państwa w negocjowaniu warunków mieszkaniowych, dbając o komfort i atrakcyjną cenę. Korzystając z pośrednictwa naszej firmy Zleceniobiorca nie musi martwić się sprawami zamieszkania by zaraz po przyjeździe, nie tracąc swojego czasu, móc podjąć pracę zarobkową.


Głównym zadaniem naszej firmy są usługi doradcze i pośrednictwa pracy skierowane do osób poszukujących zatrudnienia oraz do pracodawców którzy są zainteresowani pozyskaniem pracowników o odpowiednich kwalifikacjach.

KONTAKT
Euro-kontakt Sp. z o.o.
ul. Krzywa 10, 40–061 Katowice

Główne biuro:
ul. Powstańców Śląskich 5
53 – 332 Wrocław
Pon.-piąt. 8:00-17:00
Tel. 71 338 42 63
Fax: 71 716 08 24
@: praca@euro-kontakt.eu
@: twojapraca@euro-kontakt.eu

ZOSTAW KONTAKT

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)